top of page

SEBELÉČENÍ S JOČEREM NA MP3…

…je to, že se každý člověk snaží sám vyléčit ze všech věcí,
které ho trápí…
jak tělesných, tak i duševních.
jocer

Iva K.

KOUPILA JSEM SI JOČEROVO 
„EMPÉTROJKY“

...a jsem překvapená a nadšená zároveň.

PŘEKVAPENÁ (po pravdě ne úplně příjemně)… kolik věcí jsem nevnímala, i když už jsem je nejméně jednou slyšela na kurzech, na Pepovce nebo na přednáškách. A jsem si jistá, že mnoho z nich jsem si i pečlivě zapsala. Jenže... ne vždy se k tomu zapsanému vracím…

NADŠENÁ protože mám k dispozici i díly, kde jsem neměla možnost se přímo zúčastnit, a taky protože se můžu vracet ke každému kousku znova a znova.

MLUVENÉ SLOVO je pro mě ideální, protože poslouchám pořád dokola, nebo znovu poslouchám části, které mě právě oslovily. Vlastně jsem si všimla, že pokaždé vnímám a objevuju v těch textech něco nového. A to je proto, že se můžu vrátit ke každému slovu.

MEDITACI vnímám daleko intenzivněji, než když cvičím energetiku sama. Večer před spaním si pouštím další kousek místo večerníčku.

Nahrála jsem si „empétrojky“, kam to šlo, do všech telefonů, počítačů a do tabletu, ať jsou dostupné kdekoliv a kdykoliv.

„Já si nebudu brát hubu na servítek – ty nahrávky jsou kudla super věc...“  Iva

Světlana Ž.

MÉ PRVNÍ SETKÉNÍ S NAHRÁVKAMI MP3
 

Dokud jsem ji nekoupila toto album, tak jsem se setkávala s meditacemi a energetickým cvičením pouze na kurzech. Musím říci, že mluvené slovo i cvičení z těchto nahrávek mi velmi vyhovuje, pouštím si ho kdykoli mám chvilku ráno nebo večer. Přijde mi to až neuvěřitelné, jak moc tyto nahrávky zesilují cvičení a účinky energie.

 

Nejvíc se mi líbí 4. nahrávka, ve které se míchá ženská a mužská energie a nácvik pozice klidu v 5. nahrávce.

Iva N.

KDYŽ JSTE ZDALEKA
 

Když se dneska nemůžeme osobně setkávat na akcích Jočer sebeléčení, tak jsem si zakoupila Album mp3 nahrávek. Se stahováním jsem neměla problém, hned jsem si nahrávky uložila do počítače.

Protože už mám zkušenosti s web mediatcemi, těšila jsem se na meditační část, kde jsem si mohla připomenout to dané cvičení.

Pro mne je tedy neocenitelná meditační část, kterou si pouštím denně, ale jednou za čas se opakovaně vracím i k mluvenému slovu, abych si připoměla všechny spojitosti.

bottom of page