Hey There

This is your About Page. It's a great opportunity to give a full background on who you are, what you do, and what your website has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

All About Me

Jdu do sebe – Vánoční balíček mp3

Koupila jsem si Jočerův Vánoční balíček „empétrojek“ a jsem nadšená a překvapená zároveň. Nadšená, protože mám k dispozici i díly, kde jsem neměla možnost se přímo zúčastnit a taky protože se můžu vracet ke každému kousku znova a znova. No a překvapená (po pravdě ne úplně příjemně)….kolik věcí jsem nevnímala, i když už jsem je nejméně jednou slyšela na kurzech, na Pepovce nebo na přednáškách. A jsem si jistá, že mnoho z nich jsem si i pečlivě zapsala. Jenže... ne vždy se k tomu zapsanému vracím…. Takže mluvené slovo je pro mě ideální, protože poslouchám pořád dokola, nebo znovu poslouchám části, které mě právě oslovily. Vlastně jsem si všimla, že pokaždé vnímám a objevuju v těch textech něco nového. A to je proto, že se můžu vrátit ke každému slovu. Nahrála jsem si „empétrojky“ kam to šlo, do všech telefonů, počítačů a do tabletu, ať jsou dostupné kdekoliv a kdykoliv. Meditaci vnímám daleko intenzivněji, než když cvičím energetiku sama. Večer před spaním si pouštím další kousek místo večerníčku. Takže cituji z času vysílání – 1:31:35 „já si nebudu brát hubu na servítek“ - ty nahrávky jsou kudla super věc

IVA

 

ZUBNÍ ORDINACE A SEBELÉČENÍ

 

Se sebeléčením jsem se seznámila cca před rokem a půl a jsem za to nesmírně ráda. Chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost se sebeléčením v zubní ordinaci.

Moje poslední dvě návštěvy zubní ordinace mě přesvědčily, že biorytmus duševního uvolnění funguje.

V prvním případě extrakce "7", kdy jsem vůbec netušila, že zub už je venku, a v druhém případě, kdy oprava předních zubů trvala dvě hodiny, které jsem prožila v krásně relaxačním klidu, kdy jsem věděla, že se něco děje, sem tam i bolí, ale vše se dalo vydržet, a když bylo hotovo, byla jsem překvapena, že utekly dvě hodiny.

Díky osudu, že jsem se mohla se sebeléčením setkat, i Jočerovi za jeho vedení.
Majka, Opava

Dobrý den, chtěl bych se jenom podělit o zkušenost s pozicí klidu.

Nikdy nezapomenu na moje úplně první cvičení s knížkou Sebeléčení vlastní energií a na vyslovení pokynu Pozice klidu...

Všechno se ve mně začalo zpomalovat a moje tělo zaplavil pocit nekontrolované nefalšované veliké radosti. Nejvíce v oblasti hrudníku v místě solárního plexu, ale i v rukách, v hlavě ...
Když jsem pak začal oslovovat jednotlivé energetické body a poprvé velice intenzivně cítil přesun energie mezi nimi, tak jsem si uvědomil, že je to pravda a že to opravdu takhle funguje :-)
S pozicí klidu jsem seznámil moji ženu, která ji denně s úspěchem používá hlavně v práci při kontaktu s nervózními zákazníky (pracuje v obchodě). Moje mladší dcera, pro kterou byl velký problém přečíst ve škole před celou třídou referát, mi před nedávnem řekla, že už je to pro ni úplná brnkačka a že bez pozice klidu by byla ztracená.

Veliké poděkování patří panu Jožkovi, že poznatky a zkušenosti se životem a životním stylem Sebeléčení neúnavně šíří všemi směry do světa.
Jarda M.