top of page

OD VÁS PRO VÁS

KRÁTKÉ PŘÍBĚHY A ZAMYŠLENÍ OD VÁS

POZICE KLIDU

Dobrý den, chtěl bych se jenom podělit o zkušenost s pozicí klidu.

Nikdy nezapomenu na moje úplně první cvičení s knížkou Sebeléčení vlastní energií a na vyslovení pokynu Pozice klidu...

Všechno se ve mně začalo zpomalovat a moje tělo zaplavil pocit nekontrolované nefalšované veliké radosti. Nejvíce v oblasti hrudníku v místě solárního plexu, ale i v rukách, v hlavě ...
Když jsem pak začal oslovovat jednotlivé energetické body a poprvé velice intenzivně cítil přesun energie mezi nimi, tak jsem si uvědomil, že je to pravda a že to opravdu takhle funguje :-)
S pozicí klidu jsem seznámil moji ženu, která ji denně s úspěchem používá hlavně v práci při kontaktu s nervózními zákazníky (pracuje v obchodě). Moje mladší dcera, pro kterou byl velký problém přečíst ve škole před celou třídou referát, mi před nedávnem řekla, že už je to pro ni úplná brnkačka a že bez pozice klidu by byla ztracená.

Veliké poděkování patří panu Jožkovi, že poznatky a zkušenosti se životem a životním stylem Sebeléčení neúnavně šíří všemi směry do světa.
Jarda M.

JAK JSEM SE DOSTALA K AUTOMATICKÉMU OKRUHU...

uvodní mp3 fin_edited.jpg

Jsem normální ženská, svého času jsem měla dvě zaměstnání a rodinu. Časem jsem začala mít zdravotní problémy, ale hlavně mi ubývala energie, i když jsem si myslela, že dělám vše proto, aby mi nemizela před očima. A ona mizela.

Klasická medicína mi sice trochu pomohla po zdravotní stránce, ale s energií mi nikdo moc pomoci nechtěl.

 

Až jednou jsem si našla kurz JOČERA, první základní. V kurzu jsem byla jediná, kdo pociťoval energii jako hodně tenkou nit, která běhá v hodně ledovém korytě. Dodnes si ten pocit pamatuji. Bylo mi řečeno, že to není moc dobře, ale když budu hodně cvičit, vše se v lepší obrátí.

Cvičila jsem, naučila jsem se využívat čas při dojíždění do zaměstnání, na nádraží atd.

Časem moje hodně tenká energetická nit přibývala na síle. Pomaloučku, polehoučku. Jen tryskový pohon se mi moc nedařil.


V tu dobu začaly fungovat minikurzy. Říkala jsem si, no tak to zkusím, maximálně odejdu, nebudu -li na to mít. Měla jsem na to. Odcházela jsem zpocená, udřená jako z posilovny, ale neskutečně šťastná.

Druhý den jsem se cítila příjemně unavená, ale nesedřená jako z té posilovny. Na minikurzech jsem pochopila sílu kolektivu při cvičení. 

Upřímně řečeno, každý je rád po prvním kurzu, že mu ta energie „běhá“, a o této síle ještě nemá ani tušení.

A když si myslí, že se mu nepovedl dobře nastartovat začátek a nechce se mu cvičit automatický okruh, nikdy nepozná sílu nepoznaného.

S. C.

zubař křeslo

DUŠEVNÍ UVOLNĚNÍ...

 

ZUBNÍ ORDINACE A SEBELÉČENÍ

 

Se sebeléčením jsem se seznámila cca před rokem a půl a jsem za to nesmírně ráda. Chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost se sebeléčením v zubní ordinaci.

Moje poslední dvě návštěvy zubní ordinace mě přesvědčily, že biorytmus duševního uvolnění funguje.

V prvním případě extrakce "7", kdy jsem vůbec netušila, že zub už je venku, a v druhém případě, kdy oprava předních zubů trvala dvě hodiny, které jsem prožila v krásně relaxačním klidu, kdy jsem věděla, že se něco děje, sem tam i bolí, ale vše se dalo vydržet, a když bylo hotovo, byla jsem překvapena, že utekly dvě hodiny.

Díky osudu, že jsem se mohla se sebeléčením setkat, i Jočerovi za jeho vedení.
Majka, Opava

bottom of page