POTŘEBUJEME, ABY VŠECHNY
naše zadržené a zamrzlé části energie roztály.
Pak už nejsme ledovými kusy, stali jsme se energií,
živoucí a proudící.
Proto nic nezadržujme, nelpěme.

                                               jocer

"

 

SEŠLOSTI S JOČEREM

 • Zveme vás na pravidelné setkávání s Jočerem, na přednášky o energiích a jiných úhlech pohledu na svět. 

 • Přednášky budou na různá témata a kromě energetického pohledu na tělo a zdraví se podíváme i na objasnění a vysvětlení některých zažitých pravd.

 • Tyto sešlosti jsou zdarma, budou trvat 10-20 minut a technické připojení je velmi snadné - v mailu, který vám přijde po přihlášení stačí kliknout v daný čas na odkaz a vstoupíte do přednáškové místnosti.

Co všechno potřebujete ke svému spokojenému životu?

Co všechno ne-potřebujete ke svému spokojenému životu?

Objevíte, co jste dosud opomíjeli. Že vaše spokojenost je spojena neviditelným vlascem s něčím, co v životě chcete mít, a co v něm mít rozhodně nechcete. Na tomto provázku vás váš život vodí.

 

Jak se přihlásit?

Sešlost se uskuteční v přednáškové místnosti na platformě WEBMEETING.

Přihlásit se můžete zde na stránkách - TLAČÍTKEM PŘIHLÁŠENÍ NA VŠECHNY AKCE, nebo na stránce webmeetingu ZDE.

Po přihlášení nám na mail přijde pozvánka s odkazem, který stačí otevřít.

Další podrobnosti o technickém nastavení najdete ZDE.

 

První přednáška: 

Existují energetičtí upíři?

Více o tématu

Máte jakýkoli dotaz? Zeptejte se, ať můžeme zodpovědně odpovědět na přednášce:

Kdo je Josef Červienka - Jočer?

 
Podprahový energetický specialista, léčitel, lektor, hravý tvůrce nových efektivních metod práce v rozsáhlém programu Sebeléčení. Kromě odborných profesních kvalit své žáky učí životnímu stylu Sebeléčení a přitom zábavnou a hravou formou. Neustále intenzivně pracuje na svém osobnostním rozvoji a na rozvoji programu Sebeléčení. Předává neúnavně dál stále nové poznatky a zkušenosti v oblasti sebeléčení a léčení a koncepce člověka nové epochy, člověka energetického.
Lektor tzv. "energoškoly" a specialista na "podprahové vnímání energií". Jako léčitel dokáže přesně určit vhodnou terapii na základě vnímání toku energie v těle klienta, jako lektor nabízí "hru energie", kterou si zájemce o "energetické" vzdělávání může ke svému všeobecnému prospěchu dopřát. Autor knihy Sebeléčení vlastní energií, ve které vysvětluje, jakým způsobem fungují energetická cvičení, jak jednoduše lze ovládnout vlastní mysl a zharmonizovat své tělo pomocí cílených pokynů...
 

Technické informace k připojení:

CO POTŘEBUJETE K PŘIPOJENÍ?

Stačí vám počítač, tablet nebo mobilní telefon. Nepotřebujete si stahovat do svých zařízení žádné speciální aplikace. Po přihlášení na minikurz vám zašleme mail s pozvánkou na akci, kde bude odkaz, který stačí otevřít.

Zároveň před začátkem minikurzu vám bude zaslán odkaz na zkušební vstup do kavárny a demo verze, abyste měli vyzkoušené, že mikrofon i kamera správně fungují.

Kdo se může přihlásit?

SEŠLOSTI jsou určeny ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI. Jediné omezení bude naplnění kapacity jednotlivých seminářů.

Cena sešlostí?

Tyto přednášky na webu jsou zdarma.

TECHNICKÉ INFORMACE

 1. Odkaz, který vám přijde v mailu po přihlášení, otevřete nejlépe v MozilleFirefox, nebo v Google chrome (v ostatních prohlížečích může vzniknout problém s připojením zvuku nebo obrazu)

 2. Máte-li technické potíže, zkontrolujte si sílu internetového signálu u vás doma. Nejlepší připojení je kabelem, nebo buďte s počítačem co nejblíže k vysílači Wi-Fi.

 3. Technická pomoc:  Hanka 777 953 728, Jočer: 608 712 557

 

Zkušební verze:

 1. ZKUŠEBNÍ odkaz zde: kavarna.webmeeting.cz/dialogjocer

 2. Kapacita soukromé Jočerovo kavárny je omezená, pokud by byla v daný moment kapacita naplněna, můžete vyzkoušet připojení ve veřejné demo verzi (https://admin.webmeeting.cz/demo/enter-demo/), nebo se přihlaste za chvilku

 3. Po přihlášení budete vyzváni k povolení mikrofonu, dejte povolit

 4. Vyzkoušejte si ozvěnu zvuku

 5. Jste vpuštěni do místnosti

 6. Spusťte si ikonu kamery ve spodní části obrazovky

 7. Budete vyzváni k povolení kamery, dejte povolit

 8. V tuto chvíli jste zdárně dokončili ověření pro vaše připojení

 9. Jestliže se vyskytnou nějaké potíže na vaší straně, jedná se nejspíše o zablokovaný mikrofon nebo kameru – nastavte si povolit ve vašem mobilu nebo počítači.