2grey-2661270.png

WEB KURZ  22. 9. 2020

NEVÝCHOVA DĚTÍ V ČECHÁCH
S JOČEREM

44.jpg
 
1grey-2661270.png

Praktické inspirace k uvědomění si některých pravd a zákonitostí. Dnes už vím, co jsem nevěděl dřív, když rodičem jsem byl aktivním. To neznamená ovšem, že už je po všem.

Máme stále ještě šanci: 

“Jak nedělat stejné chyby, jakých se dopouštěli naši rodiče na nás”.

 

Tak děcka, bacha si dejme více na sebe, napravujme sebe, aby se našim dětem ve světě vedlo přece jen svobodněji a lépe. Úzkosti a deprese nemusí poznat, když se rodič nad své rituály povznese.

 

Připojení si objednejte na stránkách - PŘIHLÁŠENÍ - a na to, co potřebujete k správnému fungování se podívejte SEM.  Cena minikurzu: 245 Kč, začátek 17:15

jocer

2grey-2661270.png

WEB MINIKURZY

O co jde?

Nabízíme vám možnost se připojit do hromadných on-line setkání. Z klidu domova si můžete energeticky zacvičit, zrelaxovat a udělat něco pro své zdraví.

Máte nějaké nejasnosti a dotazy ohledně web akcí? 

Co potřebujete?

Stačí vám počítač, tablet nebo mobilní telefon. Nepotřebujete si stahovat do svých zařízení žádné speciální aplikace. Po přihlášení na minikurz vám zašleme mail s pozvánkou na akci, kde bude odkaz, který stačí otevřít.

Zároveň před začátkem minikurzu vám bude zaslán odkaz na zkušební vstup do kavárny a demo verze, abyste měli vyzkoušené, že mikrofon i kamera správně fungují.

Termíny minikurzů?

O všech vyhlášených termínech vás budeme včas informovat, prosím sledujte tyto stránky.

Přihlásit se můžete pomocí formuláře, pomocí sms na tel: 608 712 557, nebo mailem sebeleceni@sebeleceni.com

Kdo se může přihlásit?

WBminikurzy jsou určeny pro stávající účastníky minkurzů, případně pro nové zájemce o Jočer sebeléčení. Jediné omezení bude naplnění kapacity jednotlivých seminářů.

Cena minikurzů?

Cena je stanovena individuálně u každého minikurzu. Po přihlášení budou další potřebné údaje o platbě uvedené v mailu, který vám bude zaslán s podrobnými informacemi o minikurzu.

 
design-1162241_edited.jpg
 

O co jde?

Pokud jste zdaleka a nemůžete osobně přijít na konzultace s Jočerem, které se konají v různých městech, tak je tady pro vás služba konzultací na dálku. Konzultace se konají ve virtuální KAVÁRNĚ DIALOGJOCER.

Jak se přihlásíte?

Objednat na konzultace se můžete na tel. čísle Jočer: +420 608 712 557, nebo pomocí formuláře níže. Současně si domluvíte čas konzultace.

Cena konzultací?

Cena konzultací je stanovena individuálně dle délky konzultace.

Co potřebujete?

Stačí vám počítač, tablet nebo mobilní telefon. Nepotřebujete si stahovat do svých zařízení žádné speciální aplikace. Po přihlášení na konzultace dostanete mail s pozvánkou na konzultace do kavárny. V pozvánce bude odkaz, který stačí otevřít. Zároveň v tom samém mailu bude vám bude zaslán odkaz na zkušební vstup do demo verze, abyste měli vyzkoušené, že mikrofon i kamera správně fungují.

© 2014  I  JOČER - Josef Červienka  |  Všechna práva vyhrazena.

  • Facebook
  • Instagram