club jocer velké.tif

... CO TO JE ...REGISTRACE ... OBNOVA ... VÝHODY ... JAK VSTOUPIT ...

jo%2525C5%2525BEka_edited_edited_edited.

Členství v CLUBU JOCER… vám pomůže nezblbnout a být zdraví

Každý má právo být fit. S přibývající životní moudrostí není třeba na své zdraví, ať už duševní nebo tělesné  rezignovat a nebo se spokojit s kompromisem. Dovolte si být zdraví – pro svůj vlastní  pocit, i pro své okolí. Stačí k tomu velmi málo. Rozhodnout se, a jít do toho. Vsaďte na pravidelnou vnitřní péči a dodejte své mysli a tělu tu správnou energii. Naše členství vám to výrazně usnadní.

JOČER
Šmouha smetany

PROČ?

 
 1. Každá změna je proces. Vaším úkolem je vytrvat na cestě. Právě k tomu vám pomůže zvýhodněné členství bez kliček a závazků, díky kterému své mysli a tělu budete dodávat zdravou energii. Pravidelně  je budete mít k dispozici ve své členské sekci.
   

 2. Usnadníme vám cestu k programu lepšího života JOCER. Každá péče je založena na pravidelnosti, díky členství si můžete ordinovat  plno cvičení pro vaši mysl a plno slev pro vaše tělo. 
   

 3. Členství bez poznámek pod čarou. Odměnou vám bude přežít a nezblbnout v této dnešní uspěchané době. Odhlášení z členství je možné kdykoli.
   

 4. Víme, kdo jsme a jakou kvalitu nabízíme. Naše členství Vás k ničemu nenutí, nemáte se měnit, není třeba se ani zdokonalovat a ani není třeba se stěhovat. Nemusíte ani opouštět své blízké. O tom, že nekupujete zajíce v pytli svědčí řada důkazů:
   

 • jsme ZDE PRO VÁS již od roku 2012

 • vydáváme vlastní meditace na CD, MP3... videa

 • Josef Červienka napsal knihu SEBELÉČENÍ VLASTNÍ ENERGIÍ

 • ... a zejména zde stojí řada spokojených a dlouhodobých klientů

Šmouha smetany

VÝHODY

 

1. Slevy na bylinky

Registrací a nákupem ročního členství automaticky získáváte slevy (promo kódy) na nákup v e-shopu SANOTÉKA na bylinné produkty*

*    Přesné podmínky, na které akce a na které výrobky se sleva vztahuje najdete vždy aktuálně na stránkách www.sanoteka.com, nebo na stránkách www.zdravi-jocer.cz u daných akcí a výrobků.

387-1_912-relaxin.tif
základní1_edited.png

2. Slevy na akce jočer sebeléčení

Registrací a nákupem ročního členství automaticky získáváte slevy na kurzy, dvoudenky, minikurzy atd.* 

*    Přesné podmínky, na které akce a na které výrobky se sleva vztahuje najdete vždy aktuálně na stránkách www.sanoteka.com, nebo na stránkách www.zdravi-jocer.cz u daných akcí a výrobků.

3. Klubová energetická škola

S členstvím v klubu se stáváte členy VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU  životního stylu JOCER - po registraci, která je podmínkou členství se vám otevře zalogovaná stránka SEBELÉČEBNÉHO VZDĚLÁVÁNÍ. Najdete zde v pravidelném rytmu úkoly pro váš osobní rozvoj.

web meditka 13_edited.jpg
logo cjc.png

4. ČTVRTLETNÍK CLUBU JOCER

Čtvrtleník je časopis, který vychází 4x za rok a je dostupný pouze pro členy Clubu Jocer v rámci členství.
Hlavním tématem je člověčina a umění žít - jak se naučit relaxaci, plynutí a balancování pro život zdravější a klidnější, bez nervů v kýblu.

5. PŘEDNÁŠKY ZDARMA

2x ročně vyhlášené přednášky na různá témata

covid

doba elektrické a doba atomová

jak si správně přát

děláme to jen jako nebo doopravdy

měním nejdřív sebe, potom okolí nebo naopak

loga fin směs 1sešč.png
logo sanotéka.png

6. SLUŽBY CLUBU JOČER

 1. Nadstandardní služby pro členy CLUBU JOCER - možnost předplatného na web meditace, v osobní sekci přehled o akcích, na které jsme se přihlásili, při velkém zájmu o kurz máte přednost si rezervovat místo na akcích Jočer sebeléčení...
   

 2. Pokud nakupujete na e-shopu Sanotéka, máte možnost si nechat doporučit bylinky a dávkování - zeptáte se v chatu na stránkách www.sanoteka.com
   

 3. Organizujeme pro členy klubu výjimečné výlety (př. Návštěva vily Tugendhat, Nocturné  Brnem - energeticky i historicky atd.)

Šmouha smetany

JAK NA ČLENSTVÍ?

 

Vznik, obnova a ukončení členství:

 • Členem se stanete v okamžiku zakoupení ČLENSKÉHO PŘÍSPĚVKU 3500 Kč 

 • Délka členství je 12 kalendářních měsíců ode dne zakoupení

 • Prodloužení členství uskutečníte zakoupením klubového příspěvku na další rok

 • Členství automaticky zaniká 1 měsíc po termínu ukončení zakoupeného členství

 

Jak provést zakoupení?

1. NÁKUP NA AKCÍCH JOČER SEBELÉČENÍ (hotově)

Při nákupu členství v hotovosti vyplníte pouze krátký registrační formulář. Po zaplacení se již stáváte členem klubu a můžete využívat všech výhod členství.

 

 

2. REGISTRACE A NÁKUP zde na www.zdravi-jocer.cz
 

 Při nákupu členství je potřeba vyplnit krátký registrační formulář po vyplnění je možné členství  zaplatit kreditní kartou nebo převodním příkazem nejpozději 5 dní po registraci.

 

CHCI SE REGISTROVAT A ZAKOUPIT SI ČLENSTVÍ V CLUBU JOCER

Vyplňte prosím přihlašovací formulář. 
Jakmile vyplněné údaje odešlete, zobrazí se vám podrobné údaje k platbám a  výběr platební metody. Zaplatit můžete kartou nebo bankovním převodem. 
Vyberte si a pokračujte dále...
 

Ukončete své hledání- dveře se zavírají

Naše členství je  bez závazků. Nechte se hýčkat. Budeme to my, kdo vás nasměruje…. dodá vše potřebné k tomu, abyste přestali pořád něco hledat, vnitřně se užírat zda jste jednali dobře či špatně. Obavy nejsou na místě, odhlásit se můžete kdykoli. Cítit se vnitřně dobře je velmi naplňující – zejména, pokud se tak vnímáte nejen vy, ale slýcháte reakce od vašich blízkých.

jocer